Uniagra CZ a.s. |Prodej |Agrobazar |Aktuality |Servis |Akční nabídky |GDPR |Kontakt

Den otevřených dveří 2015 UNIAGRA CZ a.s.


Ve dnech 2. a 3. 12. 2015 se konal v naší firmě již tradiční Den otevřených dveří 2015. Na základě zvážení průběhu těchto dnů v předchozích letech, jsme ho letos poprvé uspořádali jako dvoudenní. Na této prezentační akci jsme naším hostům komplexně představili společnost UNIAGRA CZ a. s. a to jak z pohledu poskytovaných služeb, tak i sortimentu strojů, které nabízíme. Jako i v předchozích letech byl součástí Dne otevřených dveří doprovodný program, zejména ve spolupráci s našimi dodavatel připravené akční nabídky strojů, náhradních dílů a servisních služeb. O pohoštění účastníků DOD 2015 se starali učni z SOŠ a SOU Hněvkovice, kteří zajišťovali jak přípravu občerstvení, tak i obsluhu

Pro zájemce jsme jsme k získání vlastních zkušeností s traktory CASE IH uspořádali zkušební jízdy včetně seznámení s jednotlivými traktory, které zajišťovali naši servisní technici. Ke zkušebním jízdám byl k dispozici celý výrobní sortiment značky CASE IH – QUANTUM, všechny modely FARMALL, modely MAXXUM v provedení s mechanickou převodovkou i CVX , také modely PUMA s mechanickou převodovkou i CVX a MAGNUM. K získání prvních zkušeností byl k dispozici i zcela nový typ OPTUM.

Značka CASE IH byla zastoupena kompletním vyráběným sortimentem traktorů, sklízecí mlátičkou, lisy na kulaté balíky a smykovým nakladačem. Velmi důležité bylo představení nové modelové řady OPTUM zde reprezentované typem o výkonu 300 PS, dále polopásovým traktorem ROWTRAC a nejsilnějším nyní vyráběným traktorem CASE IH QUADTRAC o výkonu 620 PS .

Značku KVERNELAND jsme představily v celém sortimentu vyráběných strojů. Byly zde vystaveny stroje na zpracování půdy a to zejména pluhy v neseném i návěsném provedení a návěsný diskový podmítač QUALIDISC, u setí jak secí kombinace, tak i secí stroj s diskovou přípravou I-drill a přesný secí stroj na kukuřici OPTIMA. Hnojení a chemická ochrana byly zastoupeny osvědčenými rozmetadly průmyslových hnojiv typu ROM EW a RO EDW, ze strojů na chemickou ochranu rostlin zde byl vystaven nesený postřikovač X-ter a tažený IKARUS. Stroje na sklizeň píce zde byly zastoupeny žacími stroji, obracečem a shrnovačem, lisem a kulaté balíky. Byly zde také mulčovače jak v plošném tak i ramenovém provedení. Ze strojů pro živočišnou výrobu zde byl poprvé představen samojízdný krmný vůz KVERNELAND SILOKING a dále rozebírač balíků.

Stroje na zpracování půdy zde byly zastoupeny hloubkovým kypřičem ST-bar, neseným podmítačem X-press a návěsným podmítačem X-press. Nakládací a manipulační techniku zde zastupoval manipulátor DIECI.

Dopravní technika byla prezentována návěsy od firem ZDT, MOLČÍK a nosičem kontejnerů FORNAL.

Stroje na údržbu parkových ploch a komunikací GIANNI FERRARI zde byly zastoupeny velmi oblíbenými modely PG a TURBO 2, jak v provedení na údržbu trávníků tak i na zimní údržbu komunikací s kabinou.

Novinky na webu


nová položka v sekci akční nabídky -

Akční traktory CASE IH. Podzim 2018

čtěte více ...nová položka v sekci prezentujeme se -

Nakladač CASE 1021 G

čtěte více ...nová položka v sekci prezentujeme se -

Nový Pichon

čtěte více ...Vytvořil CSERVIS - Richard Filip 2012